Referent nabave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ekskluzivni smo uvoznik i distributer premium prehrambenih proizvoda (svježe i smrznute hrane vrhunske kvalitete) za HoReCa sektor na domaćem i inozemnom tržištu. Uspješno poslujemo više od deset godina i tražimo osobu za rad na radnom mjestu

(mjesto rada Zagreb, na neodređeno vrijeme)

Radni zadaci:
• Procesuiranje narudžbi
• Pisana korespondencija s dobavljačima
• Vođenje, ažuriranje i slanje tablica proizvoda
• Kontrola domaćih i inozemnih faktura
• Kontrola pristigle robe i raspoloživosti proizvoda
• Komunikacija sa skladištem
• Izrada primki
• Praćenje promjena cijena
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Traženi uvjeti:
• minimalno VŠS/bacc
• 3 godine radnog iskustva
• izvrsno znanje talijanskog jezika u govoru i pismu
• prednost poznavanje dodatnog stranog jezika – francuski
• aktivan rad na računalu (MS Office)
• sistematičan pristup radu i razvijene organizacijske vještine, razvijene vještine usmene i pisane komunikacije, ambicioznost, proaktivnost i posvećenost ostvarenju zadanih ciljeva

Molimo prijavite se isključivo donjom Brzom prijavom do 09.10.2016.

Zahvaljujemo na prijavama, a kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine