Referent nabave i planiranja (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
12.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Greyp Bikes d.o.o. je sestrinska kompanija Rimac Automobila d.o.o. Tražimo Referenta nabave i planiranja. Očekujemo da osoba ima iskustva i da samostalno može obavljati većinu radnih zadataka.

Opis posla:
• Koordinacija trenutnih dobavljača
• Traženje novih dobavljača
• Izrada specifikacija za dobavljače
• Koordinacija sa vanjskim pružateljima usluga
• Dostava
• Nadzor stanja zaliha
• Definiranje minimalnih zaliha
• Planiranje proizvodnje sa aspekta ljudskih i materijalnih resursa
• Otvaranje radnih naloga
• Knjiženje radnih naloga
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Dobar engleski (obavezno)
• Vozačka dozvola (obavezno)
• Poznavanje nekog od CAD software-a (nije presudno, bilo bi zgodno)
• Iskustvo u nabavi, po mogućnosti i domaćoj i međunarodnoj (prednost)
• Planiranje proizvodnje (prednost)
• Formalno obrazovanje nije bitno, prednost je ako je tehničke struke
• Osobine koje očekujemo: savjestan, pedantan, snalažljiv, strpljiv

Molimo da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete putem Brze prijave zaključno sa 12. listopad.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro