Referent kontakt centra (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
16.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• Zaprimanje i ispis narudžbi putem telefona, faxa, maila, tableta
• Izrada i ispisivanje međuskladišnica
• Rad na blagajni i obračun blagajne
• Zaduženja i razduženja ambalaže prema kupcu i reversa
• Usklade sa kupcima vezane za ambalažu i robu
• Obračun povrata robe i evidencija povrata robe kroz tablicu prigovora
• Kontrola neproknjiženih računa
• Aktivno sudjelovanje u prodaji akcijskih artikala,dodatnog asortimana i artikala na sniženju
• Isplata i obračun povratne naknade
• Vođenje tablice fiskalizacije
• Izrada ponuda
• Arhiviranje dokumenata kontrola arhive
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata:
• SSS
• Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• Analitičnost, sposobnost učenja, snalažljivost i proaktivnost
• Napredno znanje rada na računalu
• Iskustvo nije preduvjet

Što nudimo:
• Priliku za razvoj i učenje u dinamičnom i mladom timu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno