Recepcioner/ka

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
20.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BERA GmbH jedna je od vodećih tvrtki u zapošljavanju na području regije Heilbronn-Franken (Baden-Württemberg), te pridržavanja najviših standarada kvalitete u komunikaciji prema našim poslovnim partnerima a posebno prema interesentima, kandidatima i radnicima.
U našem poslovanju i u naših 11 poslovnica na području Njemačke primjenjujemo i podržavamo međunarodno ustaljene pozitivne standarde kao što su „client experience“ i „candidate experience“. Naš portfolio obuhvaća suradnju sa većim, srednjim i manjim poslodavcima različitih branši. Naše usluge kandidatima ne naplaćujemo.
Pozivamo sve zainteresirane, dodatno se informirati o nama i našim uslugama putem naše web stranice www.bera.eu , osobno se uvjerite u jedno drugačije i pozitivno iskustvo u traženju adekvatnog posla.
Snjeguljica, Pepeljuga, Cvilidreta, Ivica i Marica su dječje priče. Svi smo ih nekada u djetinjstvu čuli. U Njemačkoj pokrajini Allgäu postoje dvorci koji i dan danas pričaju priče i vraćaju nas u naše djetinjstvo. Postoji i jedan dvorac u kojem je izmišljeno suvremeno računalo, kako bi se priče mogle prenositi pokoljenjima. I jučer i danas i sutra inspiracija nas razvija, oplemenjuje i nadahnjuje, a da bi se uspješno mogli razvijati potrebna nam je hrana. Spojivši prošlost, sadašnjst i budućnost, u jednom od najstarijih dvoraca Njemačke, dvorac je preuređen u suvremeni Hotel koji je kategoriziran sa 4*. Kako bi se i naši gosti osjećali još ugodnije, kao podršku naše recepcije i prijema gostiju tražimo 2 osobe za radno mjesto:

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Vaše znanje i iskustvo:
- iskustvo rada na recepciji Hotela visoke kategorije
- dobro znanje njemačkog i engleskog jezika jedan je od osnovnih uvjeta
- evidencije o popunjenosti hotela kao i planiranje dolazaka i odlazaka gostiju
- uklapate se u multikulturalne sredine
- slanje potvrda o rezervacijama
- pružanje informacija o uslugama Hotela
- rad sa gotovinom i bezgotovinskim načinima plaćanja

Vaše kvalifikacije:
- imate završenu ugostiteljsku školu smjer recepcioner/prijem gostiju
- ukoliko nemate završenu ugostiteljsku školu raspolažete relevatnim iskustvo u radu na recepciji
- konstruktivni ste i kreativni
- dugogodišnje iskustvo na recepciji i prijemu gostiju
- snalažljivi ste i elokventni na njemačkom i engleskom jeziku
- imate izražene organizacijske sposobnosti
- uslužni ste, strpljivi, odgovorni kao i emocionalno stabilni

Vaši benefiti:
- Osiguran smještaj
- Iskustvo u internacionalnom okruženju
- Ugovor o radu prema njemačkom zakonu o radu
- Usavršavanje i napredovanje u struci
- Redovna plaća i benefiti

Putem web stranice: www.schloss-hopferau.com možete pogledati našu priču.

Ukoliko si želite osigurati svijetlu budućnost i radnom mjestu kao iz bajke, te se pridružiti vrhunskim stručnjacima u svojem zanatu, dostavom Vašeg Životopisa na njemačkom jeziku uvjerite se u naprijed navedeno. Vaš Životopis možete nam dostaviti putem e.Maila: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački