Razvojni inženjer za Hyperion (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odjel: Globalna Informatika

Vaše odgovornosti uključivat će:
- podršku poslovanju putem alata Hyperion i Essbase koristeći znanja o kompleksnim kalkulacijskim skriptama i strukturnom dizajnu
- podršku korisnicima oko financijskih poslovnih procesa – procesa godišnjeg planiranja, analiza ostvarenog te mjesečnih izvještaja
- provođenje analize i validacije podataka
- ažuriranje procesne dokumentacije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- VSS ili minimalno 300 ECTS bodova tehničkog ili ekonomskog usmjerenja
- odlično znanje razvijanja reporta u Hyperion–u i Essbase-u
- minimalno 4 godina programerskog radnog iskustva vezano za Hyperion
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izražene analitičke sposobnosti
- spremnost na rad u dinamičnom i internacionalnom okruženju

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite nam do 17. kolovoza.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine