Radnik/ca u restoranu

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
POSTANI DIO MCDONALD'S TIMA U SPLITU!

Ukoliko želiš postati dio našeg tima prijavi se za radno mjesto:

Radnik/ca u restoranu - rad na pripremi hrane, posluživanju gostiju i bazičnim čišćenjima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
Fleksibilne, ambiciozne i odgovorne kandidate sa najmanje srednjoškolskim obrazovanjem i poznavanjem engleskog jezika, savjesne u obavljanju radnih zadataka.

Nudimo:
Podršku kroz rad u motiviranom timu, kontinuirano obrazovanje kroz McDonald's trening sustav, te mogućnost napredovanja u međunarodno priznatoj kompaniji.

Prijaviti se možeš do 31.05. 2016. putem e-maila: [email protected] ili na adresu:

Globalna hrana d.o.o.,
Rudeška cesta 87a,
10 000 Zagreb,
(za McDonald's natječaj - Split).

Uz prijavu za zaposlenje molimo obavezno priložiti i životopis, te kontakt podatke (adresu, telefon, e-mail adresu).
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski