Radnica u skloništu za žene

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Autonomna ženska kuća Zagreb (AŽKZ) više od 24 godine radi protiv nasilja nad ženama i njihovom djecom kroz dva osnovna programa: sklonište za žene i žensko savjetovalište. Naši dodatni programi usmjereni su na širenje javne svijesti o suzbijanju partnerskog nasilja protiv žena i prevenciju nasilja (monitoring zakona o zaštiti nasilja u obitelji, akcije zagovaranja i lobiranja vezano uz izmjene i dopune zakona te druge projekte i različite javne akcije). AŽKZ se većim dijelom sufinancira donacijama iz: državnog proračuna, proračuna Zagrebačke županije, proračuna Grada Zagreba, te redovitim mjesečnim donacijama građana/građanki RH.

Radnica u skloništu za žene, 1. izvršiteljica*

Svrha radnog mjesta:

• pomagati u provedbi pružanja neposredne podrške ženama i djeci koje/koja su preživjele/preživjela partnersko nasilje, a nalaze se u skloništu AŽKZ-a
• pomagati u neposrednom osnaživanju visokotraumatiziranih žena i djece koje/koja se nalaze u skloništu AŽKZ-a
• osigurati suradnju s različitim institucijama s ciljem posredovanja između žena (i djece) koje su preživjele obiteljsko nasilje i državnih institucija i tijela, uključujući odgojno-obrazovne institucije, centre za socijalnu skrb, policiju, zdravstvene institucije, sudove i dr.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• visoki stupanj samomotivacije pri obavljanju radnih zadataka
• psihička stabilnost
• visoka motivacija za rad s ženama i djecom koje/koja su preživjele/a partnersko nasilje
• visoki stupanj odgovornost i povjerljivost u provedbi radnih zadataka
• poželjna VSS, društveno-humanističkog usmjerenja
• minimalno 3 godine iskustva
• sposobnost timskog i samostalnog rada
• samostalan rad na PC-u (MS Office)
• znanje engleskog jezika

Mjesto rada: Zagreb

Vrsta ugovora: Ugovor o radu za određeno vrijeme.

Ukoliko ste zainteresirane i zadovoljavate navedene uvjete, molimo da svoju ponudu sa životopisom pošaljete najkasnije do 21.11.2014. godine putem linka za prijavu.

* oglas za suradnice napisan je u ženskom rodu sukladno čl. 9. st.2.t.4. Zakona o suzbijanju diskriminacije
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine