Računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, tražimo kandidata za poziciju:

- Zagreb -

Posao obuhvaća:
• Vođenje, organizaciju i nadzor cjelokupnog računovodstva tvrtke
• Robno knjigovodstvo, knjiženje u glavnu knjigu i dnevnik
• Vođenje ulaznih i izlaznih računa
• Izrada svih vrsta financijskih izvještaja (godišnjih i statističkih)
• Usklađivanje salda, konta, kupaca i dobavljača
• Redovita komunikacija s Poreznom upravom, FINA-om i institucijama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS, Fakultet ekonomskog usmjerenja (prednost računovodstvo)
• Minimalno 5 godina iskustva na poslovima vođenja računovodstva
• Iskustvo rada reportinga i kontrolinga
• Izvrsno poznavanje računovodstvenih propisa
• Izvrsno poznavanje MS Office paketa
• Aktivno poznavanje engleskog jezika
• Visoka samostalnost i odgovornost u obavljanju posla
• Izvrsne organizacijske vještine
• Usmjerenost na detalje i vremenske rokove
• Razvijene analitičke vještine i logičko razmišljanje

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju, prijavite se putem linka za Brzu prijavu.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina