Računovođa / Bilancist u knjigovodstvenom odjelu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Crowe Horwath jedna je od vodećih hrvatskih konzultantskih tvrtki koja nudi usluge računovodstva i obračuna plaća, poreznog savjetovanja, revizije te poslovnog savjetovanja. Crowe Horwath je član međunarodne računovodstvene mreže Crowe Horwath International, koja se ubraja u top 10 svjetskih konzultantskih kuća s više od 28.000 zaposlenika te 640 ureda u više od 120 zemalja diljem svijeta.
Radi povećanja obujma poslovanja tražimo novog člana tima:

Računovođa/bilancist u knjigovodstvenom odjelu

Ukoliko ste odgovorni, pedantni i ažurni s razvijenim interpersonalnim i komunikacijskim vještinama, pozivamo Vas da se pridružite našem dinamičnom timu. Nudimo Vam rad u međunarodnom okruženju, motivirajuća primanja te dodatno obrazovanje i profesionalno usavršavanje.

Radno mjesto uključuje sljedeće odgovornosti:
• Poslovi financijskog knjigovodstva (pregled i provjera knjigovodstvenih dokumenata, knjiženje, unos podataka, usklade stanja s kupcima/dobavljačima i relevantnim institucijama, obračun poreza i drugih javnih davanja)
• Ažurno kontiranje i knjiženje te uredno odlaganje knjigovodstvenih dokumenata
• Izrada periodičnih i završnih financijskih izvještaja
• Izrada drugih izvještaja prema potrebama Uprave društva
• Redovna pismena i usmena komunikacija s klijentima
• Odgovaranje na upite klijenata računovodstvene tematike
• Komunikacija s financijskim institucijama i poreznom upravom
• Praćenje propisa i stručne literature i pravilna primjena poreznih i zakonskih propisa računovodstva i financija
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• obrazovanje ekonomskog usmjerenja (računovodstvo i financije)
• najmanje 5 godina radnog iskustva na navedenim poslovima
• napredno poznavanje rada na računalu (poželjno poznavanje računovodstvenog programa WAND 4D)
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto te zadovoljavate uvjete, pošaljite e-mailom svoj životopis i molbu s oznakom „Računovođa/bilancist u knjigovodstvenom odjelu“ na adresu: [email protected] do 09.02.2015.

Osoba za kontakt: Maja Blažević
Potrebno radno iskustvo:
pet godina