Programer u odjelu obračuna plaća (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.01.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HRPRO je specijalizirano poduzeće za razvoj aplikacije za Upravljanje ljudskim potencijalima i sustavom nagrađivanja.

S ciljem implementacije novih korisničkih projekata i daljnjeg razvoja aplikacije, tražimo osobu za sljedeće radno mjesto:

Programer u odjelu obračuna plaća (m/ž) – dvije osobe

Opis posla:

- implementacija i razvoj modula obračuna plaća - dio HRNET sustava za upravljanje ljudskim potencijalima
-razvoj obračuna za pojedina strana tržišta i rad sa stručnim internacionalnim timovima
- programerski zadaci na predmetnom modulu
- rad s korisnicima
- razvoj i održavanje aplikacije u MS.NET razvojnoj okolini
- izrada i testiranje novih funkcionalnosti
Posebne pogodnosti:
Kod nas će vam se svidjeti:
- rad u pozitivnoj i dinamičnoj okolini
- naši klijenti su neke od najuspješnijih kompanija i grupa u regiji
- rad na zanimljivim internacionalnim projektima
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
- razvoj stručnog znanja i individualnih kompetencija
- razni benefiti i stimulativna plaća adekvatna vašem učinku i napredovanju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- iskustvo u radu na poslovnim aplikacijama i MS.NET, a posebno ASP.NET te Internet tehnologijama
- poznavanje SQL-a, posebno rada sa MS SQL-om
- poželjno iskustvo u radu s korisnicima
- kooperativnost i sklonost timskom radu
- visoki stupanj odgovornosti
- sposobnost za brzo učenje i snalaženje u novim područjima i tehnologijama

Cijenjene ponude i životopise s naznakom “za natječaj” pošaljite putem linka za Brzu prijavu najkasnije do 28.01.2016.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno