Programer u autoindustriji / Roboter programmierer senior (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
27.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Programer u autoindustriji / Roboter programmierer senior (m/ž) - 2 izvršitelja

- Programer u autoindustriji - KUKA, ABB, FANUC, MOTOMAN, SEF, STÄUBLI, ADEPT, KAWASAKI, DÜRR, Yasakawa,
- Puštanje opreme i programa u pogon.

Mjesto rada: Inozemstvo, Njemačka – više gradova - Stuttgart, ali rad i u ostalim zemljama svijeta ovisno o dogovorenom poslu, izaslanje temeljem ugovora o poslovnoj suradnji
Posebne pogodnosti:
- pokriveni putni troškovi
- osiguran i plaćeni smještaj od strane poslodavca.
- plaća: Od 2500€ do 8000€ ovisno o iskustvu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- inženjer/ka elektrotehnike / programer/ka / informatičar/ka; VŠS/VSS
- iskustvo u programiranju, Software arhitektura i automatizacija
- ROBCAD; PROCESS SIMULATE; INVENTOR; CATIA; SOLIDWORKS
- JavaScript, C++, HTML 5, razvoj Web aplikacija, Microsoft SQL Server
- Enterprise Java Beans, Web Security
- poznavanje elektrotehničkih propisa i projektiranja sklopnih postrojenja
- aktivno znanje NJEMAČKOG i ENGLESKOG jezika u govoru i pismu
- komunikativnost, organiziranost i spremnost na putovanja
- samostalan rad.
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine