Profesor njemačkog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zadaće i odgovornosti:
- predavanje odnosno poučavanje njemačkog jezika (DaF)
- administrativni poslovi za hrvatsko tržište (uređivanje internetne stranice, sastanci s hrvatskim strankama, uređivanje hrvatske dokumentacije...)
Posebne pogodnosti:
Nudimo:

Oblik zaposlenja : na određeno vrijeme
Mjesečna plaća: po dogovoru

Sve, koji bi se htjeli pridružiti našem kolektivu, molimo da nam pošalju životopis u njemačkom jeziku, svjedodžbe te željenu satnicu putem portala posao.hr, najkasnije do 3.8.2015.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevano obrazovanje: VI/2., VII.

Zahtjevano radno iskustvo: 1-3 godine

Očekujemo:
- praktično iskustvo s podučavanjem
- hrvatski jezik kao materinski jezik
- sveučilišno obrazovanje
- daljne usavršavanje
- najmanje 1 godina radnog iskustva na području rada s manjim skupinama
- komunikacijske sposobnosti
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina