Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Rijeka, Split, Osijek, Šibenik
Rok prijave:
25.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ukoliko ste zainteresirani razvijati svoju karijeru u radu s renomiranim brandom u našoj kompaniji i prepoznajete izazov, pozivamo Vas da se prijavite za radno mjesto

Prodavača (m/ž).

Tom Tailor je živahno, aktivno i raznoliko okruženje - mjesto gdje je kupac uvijek u središtu pozornosti. Ono što nas čini stvarno posebnima jesu naši izvrsni zaposlenici. Od prodajnih savjetnika do shopmanagera te kompjuterskih genija i regionalnih voditelja - sve naše zaposlenike odlikuje velika ambicija, da ne spominjemo i odlično poznavanje modnih stilova . Za njih ništa nije nemoguće. Proširili smo se zahvaljujući upravo njima. Tom Tailor everywere you go!
Tom Tailor pruža interno usavršavanje na svakoj razini i time omogućava svojim zaposlenicima da se razvijaju. To ostvarujemo kroz mogućnosti napredovanja te nudeći međunarodne poslovne prilike.

S obzirom na to da se neprestano širimo, uvijek smo u potrazi za nadarenim ljudima - za svaki segment naše tvrtke. Pridruži nam se u nadahnutom, užurbanom, uzbudljivom i promjenljivom okruženju gdje tvojim poslovnim prilikama nema kraja.

Raditi u Tom tailoru znaci raditi u prijateljskom okruženju gdje njegujemo pozitvan timski duh.

Vjerujemo u svoje ljude i uvijek potičemo nove ideje i inicijative. Uz usavršavanje i vođeno usmjeravanje tvojim mogućnostima za uspješnu i globalnu karijeru u Tom Tailoru nema kraja. To je početak karijere s mnogo prilika.
Posebne pogodnosti:
- stalna i redovna primanja i stimulaciju
- mogućnost napredovanja
- rad u regionalno pozicioniranoj, dinamičnoj kompaniji u kojoj se prepoznaje timski rad ali i rezultati i zalaganje pojedinca
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Što od Vas očekujemo:
- odgovarajuće radno iskustvo u maloprodaji
- razvijene prodajne vještine i usmjerenost na maksimalno zadovoljenje potreba kupaca
- razvijene socijalne vještine i fleskibilnost
- proaktivan pristup radu i odgovornostima i timski duh
- stalna želja za napretkom