Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Split
Rok prijave:
23.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KU KU…tražimo prodavače

U Kućici na drvetu živimo i dišemo kao sedmogodišnjaci, a posao doživljavamo kao zabavu, stoga tražimo prodavače koji će svojom pozitivom, nasmiješenim licem i vrckavom komunikacijom nasmijati i zabaviti djecu i roditelje…
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Od kandidata očekujemo odgovoran i ozbiljan pristup robno-novčanom segmentu poslovanja, sklonost timskom radu, te potpunu neozbiljnost i djetinjast pristup prodajnom dijelu u komunikaciji s djecom i kupcima.

Potrebna znanja i vještine: minimalno 2 – 5 godina radnog staža u prodaji neprehrambenih proizvoda.

Nudimo odličnu radnu atmosferu, timski rad i edukaciju prodajnog osoblja.

Cilj nam je izmamiti nekontrolirani osmijeh “od uha do uha” na licima svih posjetitelja Kućice na drvetu.

Zvuči zanimljivo? Javi se!

Prijavite se putem Brze prijave.
Prijave primamo do 23.09.2014.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine