Prodajni savjetnik rabljenih vozila (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis nekih glavnih zadataka:
• vođenje prodajnog procesa, kontakt s postojećim kupcima, traženje novih kupaca
• izrada i izdavanje financijskih ponuda za vozila
• priprema vozila za isporuku, briga za vozila u salonu
• praćenje svih koraka u doradi rabljenih vozila
• arhiviranje i kompletiranje dokumentacije
• postizanje zadanih poslovnih ciljeva
• vođenje evidencije kontakata
• praćenje trendova i situacije na tržištu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Opći uvjeti:
• SSS/VŠS
• izvrsno poznavanje MS Office-a
• znanje engleskog jezika
• vozačka dozvola B kategorije
• minimalno 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
• idealan kandidat je komunikativna osoba koja posjeduje sposobnost razumijevanja potreba i specifičnih zahtjeva klijenata, poznaje autoindustriju, te je orijentirana na prodaju dodatnih usluga iz okruženja automobila, odlikuju ga brzina i okretnost, te sposobnost riješavanja svakodnevnih.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine