Prodajni savjetnik (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
12.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Namještaj Mima d.o.o. je poduzeće za prodaju i proizvodnju namještaja u 100% Hrvatskom vlasništvu osnovano 1991. godine sa sjedištem u Puli. Prva poslovnica otvorena je u Puli, a danas Namještaj Mima broji više od 150 zaposlenih te 10 poslovnica u Hrvatskoj. Godine 2009. otvorili smo tvornicu za proizvodnju ugradbenih ormara, kliznih stijena i kuhinja po mjeri. Težimo ka vrhunskom zadovoljstvu i povjerenju svojih kupaca, ugodnom radnom okruženju te zadovoljstvu svojih radnika.

Pozivamo Vas da se pridružite našem ambicioznom timu na radnom mjestu:
PRODAJNI SAVJETNIK M/Ž

Mjesto rada: UMAG

Ako vjeruješ u to što prodaješ i motivira te rad sa ljudima i osobni kontakt u prodaji onda je ovo pravo mjesto za tebe. Dobar prodavač u osnovi je pozitivac te isključivo razmišlja pozitivno i ima potrebu riješiti problem kupca. Takvim načinom rada rezultati su neizostavni. Posao prodavača namještaja kreativan je i brzog tempa, a timski rad mora ti biti važan. Blisko ćeš surađivati sa voditeljem i ostalim prodavačima, nabavom i skladištem kako biste želje kupaca brzo dopremili u njegov dom, te provjeravati prodajne brojke da biste vidjeli je li učinjeno polučilo rezultate! To je kontinuirani posao u kojem neprestano stiže nova roba, nove akcije. Tvoji zadaci su i premještanje namještaja, dekoriranje salona, popunjavanje izložbenog prostora, briga o kupcu, kontakt s kupcem oko narudžbe, dolaska robe, organizacija isporuke, organizacija narudžbe, provjera s kupcem oko svih detalja, naplata, briga oko zadovoljstva kupca i nakon prodaje.

Tvoje odgovornosti:

- nadahnjuješ kupce i daješ im osjećaj da su jedinstveni;
- održavati ćeš komunikaciju s kupcem oko praćenja realizacije svih procesa kupnje i isporuke;
- maksimizirati ćeš prodaju fokusiranjem na komercijalni aspekt;
- brinuti ćeš se za opći izgled prodavaonice i pratiti prodajne aktivnosti.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Vaše sposobnosti koje minimalno očekujemo:

- minimalno SSS, poželjno VŠS i VSS;
- razumijevanje zahtjeva tržišta i želja kupaca;
- aktivno korištenje engleskim i talijanskim jezikom;
- poželjno poznavanje njemačkog jezika
- želja za postizanjem rezultata, predanost poslu i ciljevima poduzeća.

Datum isteka natječaja: 12.06.2015.
Kontakt podaci i e-mail adresa na koju kandidati mogu poslati životopise:
Namještaj Mima d.o.o. Valica 3, 52100 Pula
e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, talijanski