Prodajni predstavnik maloprodaja / veleprodaja (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
14.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HGSPOT predstavlja jednog od najbitnijih sudionika hrvatske IT scene u posljednjih 15 godina. Poznat je po približavanju i predstavljanju informatičkih noviteta građanima i poduzećima. U desetak godina postao jedan od najbitnijih faktora na tržištu informatičke opreme i potrošačke elektronike u Hrvatskoj.

HGSPOT je pozicioniran kao vrijedan brand u svijesti hrvatskog kupca zahvaljujući stručnosti, brzini rada i posvećenosti kupcima, dobroj servisnoj podršci, konkurentnim cijenama, ljubaznom osoblju i vrlo širokom asortimanu. Trgovine HGSPOT informatike, internet trgovina kako i odjel za rad s veleprodajnim kupcima na raspolaganju su kupcima, kako za kupnju tako i za sva pitanja, nabavku specifičnih informatičkih roba te servisnu podršku.

U ostvarenju vizija i misije oslanjamo se na kompetentnost naših zaposlenika i trenutno želimo osnažiti naš tim te tražimo osobu za radno mjesto:

Prodajni predstavnik maloprodaja/veleprodaja (m/ž)- mjesto rada: Rijeka

Obraćamo se svim probitačnim osobama sklonim poduzetničkom načinu razmišljanja sa završenim studijem i radnim iskustvom u trajanju od 3 – 5 godina.

Osim osobne prodaje, potencijalni kandidat bi bio zadužen za:
- besprijekornu komunikaciju s centralnom tvrtke
- odgovornost za realizaciju prodajnog plana
- naručivanje, prijem i kontrola robe
- obrada, evidencija i arhiviranje poslovne dokumentacije
- obavljate neprekidnu analizu tržišta u potrazi za novim kupcima
- izrada redovitih radnih izvješća
- njegovanje kontakta sa kupcima
- obilazak i praćenje postojećih kupaca te ugovaranja suradnje s potencijalnim kupcima
- obilazak terena sa svrhom pronalaženja novih kupaca
- terenski rad
- aktivno produciranje ideja i konkretnih prijedloga
Posebne pogodnosti:
- dinamičan i zanimljiv posao s mogučnošću napredovanja, rad u ugodnom okruženju, mogućnost stimulativnih primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS ekonomskog ili informatičkog smjera
- poznavanje IT tržišta i aktualnih tehnologija
- iskustvo na istim poslovima minimalno 3 godine
- proaktivnost, samostalnost i orijentiranost prema rezultatima
- visoko razvijene vještine komuniciranja i prezentiranja
- napredno znanje i uporaba MS Office paketa
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom do 14.08.2014.
Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine