Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb (po potrebi i okolne županije)
Rok prijave:
15.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtkom Gavrilović danas upravlja deveta generacija obitelji Gavrilović. Upravo po tom dugom obiteljskom naslijeđu tvrtka Gavrilović jedinstvena je u Hrvatskoj i među rijetkim je takvim obiteljskim tvrtkama u svijetu.

Za naš prodajni tim tražimo:

Mjesto rada: Zagreb (po potrebi i okolne županije)

OPIS POSLA:
• svakodnevni komercijalni kontakti i obilasci kupaca
• ugovaranje prodaje sa novim kupcima
• poznavanje prodajnog asortimana
• ugovaranje što veće palete proizvoda na pojedinim prodajnim mjestima
• pripremanje izvještaja o prodajnim rezultatima i izrada analiza povratnih informacija o prodaji
• predlaganje idejnih rješenja i aktivnosti za ostvarenje snažnije pozicije društva na tržištu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• minimalno SSS ekonomskog, trgovačkog ili drugog srodnog smjera
• iskustvo u poslovima prodaje
• napredno znanje rada na računalu (MS Office)
• vozačka dozvola B kategorije
• izražene prodajne sposobnosti i komunikacijske vještine
• izrazita proaktivnost i samoinicijativnost
• usmjerenost na uspjeh i postizanje zajedničkih ciljeva

Tražimo visoko motiviranu, odgovornu i komunikativnu osobu. Od kandidata očekujemo samostalno rješavanje problema, izrazitu komunikativnost i usmjerenost na uspjeh te predanost ciljevima tvrtke.

Svojim novim kolegama nudimo rad u dinamičnom i motivirajućem okruženju, poticajna primanja i službeno vozilo.

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Zainteresirani kandidati svoj životopis mogu poslati do 15.01.2017. na:

Gavrilović d.o.o.
Gavrilovićev trg 1
44250 Petrinja
(za Sektor upravljanja ljudskim potencijalima)
e-mail: [email protected]
fax: 044/811-024
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro