Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
sve županije u Hrvatskoj
Rok prijave:
12.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Inberg se bavi proizvodima za prehranu životinja od 1998. Godine. Svoje principe poslovanja smo zasnovali na modernom profitabilnom načinu odgoja životinja.

Prepoznatljivi smo po svom jedinstvenom savjetodavnom servisu koji naša stručna služba nudi distributerima i farmama. Zbog veće kvalitete usluge koju želimo pružiti našim partnerima našem timu su potrebni:

Sve županije (prednost Vukovarsko-Srijemska županija, Osječko-Baranjska županija, Brodsko-Posavska Županija, Požeško-Slavonska, Bjelovarsko-Bilogorska, Koprivničko-Križevačka, Varaždinska, Zagrebačka Županija.)

Ambiciozni, kreativni i željni uspjeha su dobrodošli u naš TIM. Vaš posao je održavanje kontakata, razvoj suradnje s postojećim kupcima i pronalaženje novih.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
1. Srednja, viša stručna sprema poljoprivrednog (stočarstvo) ili ekonomskog smjera.
2. Vozačka dozvola B kategorije.
3. Iskustvo u prodaji i komercijalnim poslovima (prednost)
4. Timska orijentacija i sposobnost preuzimanja inicijative.
5. Dobro poznavanje rada na računalu.
6. Vještine prezentacije, pregovaranja i prodaje.

CV poslati na: [email protected] s naznakom za koju poziciju najkasnije do 12.05.2016.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B