Pripravnik u Odjelu tehnike i ekspanzije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIPA je dio REWE grupe, koja sa više od 330.000 svojih zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. BIPA je mlada, brzorastuća drogerija koja svojim inovativnim pristupom svakodnevno uljepšava dan svojim kupcima.
Tražimo novog člana našeg tima za izrazito zanimljivo i izazovno radno mjesto! Ako Vaša ambicija uključuje raditi u uspješnoj kompaniji te utjecati na razvoj drogerijskog tržišta – nestrpljivo očekujemo Vašu prijavu!

PRIPRAVNIK U ODJELU TEHNIKE I EKSPANZIJE (m/ž)
(Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, mjesto rada: Zagreb)

Vaši glavni zadaci bit će:
• arhiviranje dokumentacije i postojećih ponuda,
• prikupljanje i praćenje ponuda na tržištu i usporedba istih,
• organizacija arhive Odjela,
• prijenos informacija na maloprodajne jedinice,
• pomoć poslodavcu u provedbi i unapređenju postojećih procesa i pravilnika,
• provođenje računa unutar Odjela u program,
• kontrola računa unutar Odjela,
• tabelarno praćenje troškova u odnosu na budžetirano,
• analiza troškova, izrada statistika,
• izrada prezentacija za voditelje odjela
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• SSS ekonomskog smjera
• ispunjen uvjet na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za Stručno osposobljavanje
• odgovoran i predan pristup poslu
• savjesnost i predanost
• pozitivan stav i izvrsno funkcioniranje u timu
• izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
• izvrsne analitičke i organizacijske vještine
• želja za učenjem i stjecanjem novih znanja
• poznavanje rada na računalu (MS Office), naglasak na Excel
• vozačka dozvola B kategorije

Zašto baš BIPA? Jer Vam nudimo:
• biti dio uspješnog međunarodnog tima
• ugodno i poticajno radno okruženje
• stručno usavršavanje te razvoj postojećih kompetencija i znanja
• aktivan utjecaj na oblikovanje radne okoline

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete očekujemo Vašu prijavu (životopis i zamolba).
Prijaviti se možete do 11.5. na e-mail:
[email protected] s naznakom 'Stručno osposobljavanje – ekonomist' ili putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro