Pripravnik u ljudskim potencijalima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poliklinika Bagatin jedna je od vodećih i najkvalitetnijih medicinskih ustanova na području Grada Zagreba, Republike Hrvatske i regije. U svojim uslugama ne zaostajemo za najboljim ustanovama u svijetu, koje se bave istim specijalnostima u segmentu estetske kirurgije, stomatologije i dermatologije. Svojim nastupom, pristupačnošću te brigom o klijentu stvorili smo polikliniku koju bi svaka osoba željela posjetiti.

Zbog potreba širenja svog poslovanja u potrazi smo za pozicijom:

Mjesto rada: Zagreb

Stručna znanja i preduvjeti:
• Sudjelovanje u selekcijskom procesu (objava oglasa, obavljanje selekcijskih razgovora i psihologijskog testiranja, koordinacija u zapošljavanju kandidata te održavanje baze kandidata)
• Rad u razvoju zaposlenika i organizaciji internih edukacijskih programa
• Pomoć u sistemu obračuna plaća i beneficija
• Pomoć u planiranju, organiziranju i provođenju procesa u ljudskim resursima i organizaciji
• Uvođenje novih djelatnika u posao
• Vođenje procesa interne komunikacije
• Kadrovska evidencija
• Ostali operativni i organizacijski poslovi u području kadrovskih i općih poslova
• Izvrsne komunikacijske vještine
• Pružanje vrhunske usluge klijentima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• VSS psiholog (m/ž) - bez radnog iskustva za stručno osposobljavanje
• Organiziranost, analitičnost, sistematičnost
• Poznavanje/iskustvo psihologijskih testova
• Iskustvo u istim/srodnim poslovima: minimalno
• Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office)
• Poznavanje poslovnih procesa
• Izražene organizacijske vještine, motiviranost i fleksibilnost u radu
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Priložiti:
• Životopis
• Motivacijsko pismo (par rečenica zašto biste bili dobar izbor za naš tim)

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 05.03.2016.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro