Pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Ludbreg
Rok prijave:
10.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U doba kada, na žalost, industrijska proizvodnja u Hrvatskoj polako zamire još uvijek postoje tvrtke koje ne odustaju.

ACG Lukaps je značajan proizvođač tvrdih želatinskih kapsula u ovome dijelu Europe. U sastavu je multinacionalne kompanije ACG Worldwide čije je sjedište u Indiji i koja je jedan od najvećih svjetskih proizvođača kapsula za potrebe farmaceutske industrije u sedamdesetak zemalja svijeta.

Postanite član ACG Lukaps tima!

U želji da osnažimo tim mladim, motiviranim visokoobrazovanim članovima tima u potrazi smo za kandidatima na poziciji:

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Nudimo priliku mladim, ambicioznim ljudima koji su željni stjecanja prvog radnog iskustva i stručnih znanja s tehničko-tehnološkog područja putem stručnog osposobljavanja za rad

Od kandidata/kandidatkinje očekujemo:
• završeno visokoškolsko obrazovanje tehničkog ili tehnološkog usmjerenja (strojarstvo, elektrotehnika, kemijska tehnologija, biotehnologija/prehrambena tehnologija i srodna područja)
• aktivno korištenje engleskog jezika (u govoru i pismu)
• napredno korisničko znanje rada na računalu (MS Office programski paket)
• odgovoran i savjestan pristup radu
• izražena želja za stjecanjem novih znanja i profesionalnim razvojem
• dobre komunikacijske vještine, organiziranost, energičnost i spremnost za savladavanje prepreka u postizanju poslovnih ciljeva

Nudimo vam:
• motivirajuće organizacijsko-poslovne uvjete (kontinuirani razvoj stručnih znanja i mogućnost za profesionalni rast)
• profesionalno izazovan posao u internacionalnom timskom okruženju
• mogućnost trajnog zaposlenja za najbolje kandidate

Mjesto rada je u Ludbregu.

Smatrate li da možete ispuniti naša očekivanja i spremni ste prihvatiti ponuđeni poslovni izazov, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do 10. ožujka 2015. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno