Pravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PRAVNIK – M/Ž – 1 IZVRŠITELJ
• Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme do povratka odsutnog radnika
• Obvezan probni rad u trajanju od šest mjeseci
• Mjesto rada: Zagreb

• samostalno obavljanje složenih poslova iz područja pravnih i kadrovskih poslova
• davanje stručnih savjeta i tumačenja realizacije dokumenata
• odgovornost za izradu stručnih podloga
• komunikacija s poslovnim partnerima
• prema nalogu izravnog rukovoditelja obavljanje drugih srodnih poslova i poslova prema osposobljenosti i mogućnostima daljnjeg usavršavanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS-VII/1 pravni smjer ili magistar prava ili stručni specijalist prava
• poznavanje jednog svjetskog jezika
• dvije (2) godine radnog iskustva u struci
• poznavanje programa Word i Excel

Posebni uvjeti:
• radno iskustvo u zastupanju pred sudovima
• radno iskustvo iz područja radnog prava
• radno iskustvo na pravnim poslovima vezanim uz elektroničku komunikacijsku infrastrukturu i usluge
• radno iskustvo na poslovima ugovaranja
• radno iskustvo na pravnim poslovima vezanim uz nekretnine

Uz potpisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:
• životopis,
• dokaz o stručnoj spremi (presliku diplome/svjedodžbe),
• presliku domovnice i osobne iskaznice,
• dokaz o radnom stažu (elektronički zapis odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje)
• original uvjerenja o nekažnjavanju, ne starije od 6 (šest) mjeseci.
• kontakt telefon

Prijave na natječaj treba dostaviti najkasnije do 17. prosinca 2015. godine, poštom preporučeno s naznakom „za natječaj“ na adresu:

ODAŠILJAČI I VEZE d.o.o.,
Odjel Pravni poslovi i ljudski resursi,
10000 Zagreb,
Ulica grada Vukovara 269 d

Nepravovremene i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati, a osoba koja podnese nepotpunu ili nepravovremenu prijavu na natječaj neće se smatrati kandidatom prijavljenim na natječaj.

S kandidatima prijavljenim na natječaj provest će se intervju i testiranje radi provjere znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta kandidata.

Testiranje se sastoji od provjere znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta kandidata.

Ako kandidat ne pristupi intervjuu i testiranju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati će biti odabrani temeljem provjere dokumentacije iz prijave te intervjua i testiranja. OiV zadržava pravo da ne izabere niti jednog kandidata.

Termin i mjesto održavanja intervjua i testiranja bit će objavljen na mrežnoj stanici OiV-a, najmanje pet dana prije održavanja intervjua.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u najkraćem roku.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine