Pravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, tražimo motivirane kandidate za poziciju:

– Zagreb –

Opis poslova:
- Rad na poslovima izvještavanja koji su usko vezani za poznavanje Zakona o izvlaštenju, Zakon o vlasništvu, Zakona o cestama, Zakona o općem upravnom postupku
- Uknjižba nekretnina
- Sklapanje ugovora o zakupu i kupoprodajnih ugovora

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS, Pravni fakultet
- Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Položen pravosudni ispit
- Aktivan vozač
- Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Prilagodljivost i fleksibilnost, pouzdanost i odgovornost
- Organizacijske i analitičke sposobnosti
- Samostalnost i proaktivnost u radu
- Tolerancija na stres i rad pod pritiskom rokova

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem brze prijave do 15.8.2014.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

Spremite sigurno svoje podatke i životopis u Manpower bazu i budite dostupni u pretragama za poslove koje nudimo.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B