Poslovođa na benzinskoj postaji (m/ž)

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
07.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tifon d.o.o. (Član MOL Grupe) traži kvalitetne kandidate za radno mjesto:

POSLOVOĐA NA BENZINSKOJ POSTAJI (m/ž)

Mjesto rada: KARLOVAC

• Organizacija, koordinacija i nadzor poslovanja benzinske postaje i odgovornost za zakonito poslovanje benzinske postaje za koju je
nadležan, uključujući i odgovornost za novac, robu i ostalu imovinu poslodavca na benzinskoj postaji za koju je zadužen
• Organiziranje timskog rada zaposlenika na benzinskoj postaji (rad u smjenama) vodeći se načelom ekonomičnosti, ali poštujući pri
tome sve zakonske propise i opće akte poslodavca koji reguliraju radno vrijeme
• Suradnja s nadležnim osobama iz uprave oko svih procesa poslovanja reguliranih zakonskim propisima i internim pravilima
poslovanja
• Pravodobno vođenje cjelokupne dokumentacije koja je potrebna za poslovanje benzinske postaje
• Odgovornost za rezultate poslovanja benzinske postaje
• Odgovornost za novčano poslovanje, uključujući dnevnu predaju utrška cjelokupne benzinske postaje, a u skladu s uputama
poslodavca
• Odgovornost za optimalno naručivanje i zaprimanje robe na benzinskoj postaje, kontrola količine i kvalitete zaprimljene robe
• Ostali poslovi koji mu budu stavljeni u nadležnost od strane uprave društva

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno SSS, ili više
• Najmanje 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Komunikacijske vještine, sklonost timskom radu
• Hrvatski jezik, pasivno znanje jednog stranog jezika
• Poznavanje MS office alata
• Vozačka dozvola B kategorije

Način prijave:
Ukoliko smatrate da ste Vi pravi kandidat za ovo radno mjesto molimo Vas da Vaš životopis i motivacijsko pismo pošaljete putem Brze prijave.
Rok za prijavu: 07.listopad 2014.
Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
hrvatski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine