Poslovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Sinj - Brnaze
Rok prijave:
15.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MOL Grupa je vodeća integrirana kompanija u međunarodnom poslovanju s naftom i plinom, s gotovo 30 000 zaposlenika i mrežom od preko 1700 prodajnih mjesta u 12 zemalja srednje i jugoistočne Europe objedinjenih u 8 različitih brendova. Svi mi zajedno doprinosimo uspjehu naše kompanije koja kontinuirano raste na način da stalno istražujemo nove načine za unapređenje zadovoljstva naših kupaca.

Tifon d.o.o. (članica MOL Grupe) traži novog člana tima za radno mjesto: POSLOVOĐA (m/ž)

Mjesto rada:
SINJ - BRNAZE

Glavne odgovornosti i zadaci:
• organizira, koordinira i nadzire poslovanje prodajnog mjesta te odgovara za zakonito poslovanje
• organizira timski rad zaposlenika na prodajnom mjestu (rad u smjenama) vodeći se načelom ekonomičnosti, ali poštujući pri tome sve zakonske propise i opće akte poslodavca koji reguliraju radno vrijeme
• kontrolira rad zaposlenika kojima je neposredno nadređen na prodajnom mjestu za koje je zadužen te pravovremeno upozorava svoje nadređene o uočenim problemima u pogledu rada zaposlenika
• surađuje s nadležnim osobama iz Uprave oko nabave svih naftnih derivata i ostalih artikala potrebnih za uspješno poslovanje PM
• surađuje s nadležnim osobama poslodavca u svezi zaštite na radu, kontrolira provođenje mjera zaštite na radu na PM za koje je zadužen
• vodi evidencije rada zaposlenika (po danima i satima provedenim na radu) sukladno politici tvrtke i organizira raspored korištenja godišnjih
odmora radnika u zakonskom roku
• odgovara za realizaciju tjednih i mjesečnih ciljeva te godišnjih planova baziranih na strategiji maloprodaje
• vodi brigu o realizaciji dogovorenih treninga i edukacija za svoj tim
• nadzire razinu usluge i prodajne tehnike te u skladu s tim provodi treninge za svoj tim
• osigurava realizaciju visoke razine usluge usmjerene prema kupcima i ponude prilagođene individualnim potrebama kupaca prema strategiji tvrtke
• pravodobno dostavlja u Upravu cjelokupnu dokumentaciju koja je potrebna za poslovanje prodajnog mjesta
• odgovara za dnevnu predaju utrška cjelokupnog PM, uključujući i mjenjačnicu, a u skladu s uputama poslodavca
• odgovara za pravilno zaprimanje robe na PM, kontrolira količinu i kvalitetu zaprimljene robe
• odgovara za manjkove i viškove
• odgovara za racionalno naručivanje od dobavljača i optimalnu količinu zaliha
• svi ostali poslovi po nalogu rukovoditelja
• za svoj rad odgovoran je regionalnom voditelju PM
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno SSS ili više
• najmanje 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• aktivno korištenje MS Office alata
• pouzdanost, proaktivnost, preciznost, analitičnost i timski rad, orijentiranost na kupca i na rezultate, sposobnost prepoznavanja i upravljanja ljudskim potencijalom

Kako se prijaviti:
Ukoliko ste zainteresirani za gore navedeni posao, molimo Vas pošaljite Vašu zamolbu i životopis na slijedeću e-mail adresu: [email protected]
Rok za prijavu: 15.03.2017.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine