Poslovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Virovitica
Rok prijave:
31.10.2013.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Maloprodajna tvrtka traži odgovornu osobu s iskustvom za radno mjesto:

- mjesto rada Virovitica

Glavne zadaće i odgovornosti:
- Rukovođenje maloprodajnim objektom te odgovornost za kvalitetno provođenje zadanih smjernica i realizaciju zadanih ciljeva
- Unaprjeđivanje kvalitete i kvantitete prodaje te osiguranje visokih prodajnih rezultata
- Organiziranje i koordiniranje zaposlenika, radnog vremena i radnih zadataka, odgovornost za uredno poslovanje trgovine
- Obrada i prezentacija robe sukladno procedurama kompanije, rad na blagajni i s kupcima
- Izrada dnevnih, tjednih i mjesečnih izvještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS ekonomskog ili trgovačkog smjera / VŠS / VSS
- Najmanje dvije godine radnog iskustva na poslovima poslovođe
- Vrlo dobro poznavanje rada na računalu
- Organizacijske vještine, posvećenost radu, ciljevima i ispunjavanju preuzetih obveza
- Profesionalan pristup radu, strankama i zaposlenicima
- Sklonost timskomu radu, pridržavanju postavljenih standarda, procedura i obaveza
- Samoinicijativnost, spremnost na učenje i usavršavanje

Ako ispunjavate navedene uvjete i želite postati dio profesionalnog i uspješnog tima, pozivamo Vas da se prijavite putem linka za prijavu najkasnije do 31.10.2013.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine