Poslovni analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Corvus Info d.o.o. je poduzeće koje nakon više od jednog desetljeća iskustva u razvoju cjelovitih rješenja za web trgovine predvodi trendove na tržištu eCommerca u regiji.
Zahvaljujući vlastitom Internet Payment Gateway-u (IPG), koji u sklopu CorvusPay usluge omogućava kartično poslovanje putem Interneta, uvršten je među najsigurnije svjetske kompanije koje se bave elektronskim plaćanjem.
Trenutno posluje na dvije lokacije (Zagreb i Skopje) i zapošljava više od 50 ljudi: programera, dizajnera, softver arhitekata, poslovnih analitičara i testera.

Poslovni analitičar

Opis posla

Gradimo enterprise ecommerce sustave, što uključuje izrade svih dijelova sustava, od importa proizvoda, product cataloga, storefrontova, do integracija sa ERP sustavima i payment gateway sustavima.

Kod većine naših klijenata sustavi su aktivni u više zemalja, na više jezika.

Posao uključuje komunikaciju s klijentima, analizu zahtjeva, prijedloge rješenja, izradu funkcionalne specifikacije, testiranje implementiranog sustava, izrada dokumentacije, te usku suradnju sa programerima, integratorima i testerima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• Najmanje 2 godine radnog iskustva
• VŠS/VSS informatičkog ili drugog odgovarajućeg usmjerenja
• Poznavanje metodologije razvoja aplikacija
• Visoko razvijene komunikacijske vještine
• Samostalnost i odgovornost

Prednosti
• Prethodno stečeno iskustvo u programiranju
• Rad na velikim/kompleksnim projektima

Nudimo
• Rad na najvećim B2C i B2B ecommerce sustavima u regiji
• Rad s najnovijim tehnologijama i alatima
• Kompetitivna primanja koja rastu sa rastom kompetencija
• Potičemo učenje i usavršavanje (tečajevi, polaganje certifikata, interni meetupi, konferencije itd.)
• Klizno radno vrijeme
• Izvrsne radne uvjete

Ne oklijevajte, nego pošaljite svoj CV – najkasnije do 19.12.2016. godine

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine