Poslovni analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Preuzimam inicijativu! Bez straha preuzimam odgovornost za odluke koje donosim!

Želim raditi u timskom okruženju! Djelujem proaktivno!
KING ICT u svom timu želi osobu orijentiranu ka ostvarenju rezultata i spremnu prihvatiti izazove na dinamičnom tržištu IT-a, zato postani dio našeg tima kao:

Poslovni analitičar (m/ž) u Zagrebu

Susrest ćeš se s mnogim izazovima i morat ćeš se kontinuirano usavršavati kako bi zadaci iz tvog područja bili uspješno riješeni. Istodobno ćeš sudjelovati na kompleksnim domaćim i regionalnim projektima. Pored toga, radit ćeš u udobnom okruženju u organizaciji koja potiče i podržava timski rad, a projektima pristupa stručno i sustavno

Radno mjesto obuhvaća sljedeće zadatke:
- Provođenje radionica i sastanaka s klijentom
- Prikupljanje i analiza projektnih zahtjeva
- Projektiranje rješenja koje će udovoljiti definiranim zahtjevima i potrebama klijenta
- Izrada funkcionalnih specifikacija koje opisuju traženo rješenje
- Direktna komunikacija s razvojnim timom tijekom faze izrade rješenja
- Validacije i testiranje rješenja prije isporuke klijentu
- Modeliranje poslovnih procesa (flowchart, BPM i slični)
- Izrada skica ekrana (mockup-ova) koji će poslužiti programerima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što KING ICT očekuje od kandidata?
- Analitičko razmišljanje i rješavanje problema: mogućnost procesne analize, obrade i analize informacija iz različitih izvora, kreativno razmišljanje, donošenje odluka, učenje i brzo usvajanje novih vještina i znanja, generiranje novih ideja, rješavanje problema, konceptualno i vizualno razmišljanje
- Komunikacijske vještine: odlično vladanje verbalnom i neverbalnom komunikacijom, izražavanje u pisanoj komunikaciji, aktivno slušanje i zapažanje, uvjeravanje, upravljanje interakcijom, prezentacijske vještine i jasno prenošenje poruke
- Rad s ljudima: timski rad, pregovaranje i rješavanje konflikata
- Organizacijske vještine: sposobnost planiranja zadataka, efikasnog upravljanja vlastitim vremenom i dodjelu prioriteta zadacima.
Što nudimo:
Odličnu atmosferu, rad s poznatim i izazovnim klijentima i motivirajuća primanja. Prisustvovat ćeš ciljanim konferencijama i stručno se usavršavati, a na radnom mjestu će te dočekati vrhunska računala i Aeron radne stolice te fitness centar u sklopu uredske zgrade, besplatan za zaposlenike

Uvjeti:
- VSS ili završne godine studija
- razumijevanje IT tehnologija i procesa razvoja softvera
- napredno poznavanje MS Office alata (Word, Excel, Visio, PowerPoint)
- poznavanje koncepata objektno orijentiranog programiranja
- iskustvo i poznavanje rada sa relacijskim bazama podataka
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Ako posjeduješ još i ovo:
- prethodno iskustvo u području poslovne analize ili sličnim poslovima na projektima implementacije softverskih rješenja
- iskustvo u radu s Use case specifikacijama
- iskustvo u radu s agilnim metodologijama

ne oklijevaj, nego pošalji svoj CV – najkasnije do 15.10.2015. godine putem ovog linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno