Pokemon GO Trainer (m/ž)

Mjesto rada:
Pokemon GO svijet
Rok prijave:
22.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Da zaštiti svijet od razaranja!
Da obrani ljude od glupih pretvaranja!
Da istinu i ljubav svi zaborave!
Da stignemo do zvijezda u visine prave!
Tim Raketa već juri k'o kometa!
Predajte se odmah jer naša je planeta!

Tim Raketa je nevladina, profitna organizacija upitnih motiva. Osnovni cilj nam je zavladati svijetom uz pomoć pripitomljenih (zarobljenih) Pokemona. Zbog trenutne nezastupljenosti u Pokemon GO svijetu, hitno tražimo više izvršitelja za poziciju:

Pokemon GO Trainer (m/f)

Opis posla:
• svakodnevni lov na Pokemone
• obilazak svih PokeStop-ova u radijusu od 13 km od mjesta obavljanja posla
• zadirkivanje svakog pripadnika ostalih timova
• borba za prevlast u Gym-ovima, nažalost bez mogućnosti pobjede
• korištenje povelikog broja Potiona na oživljavanje i ozdravljivanje Pokemona (osim za Wobbuffeta, on je sam kriv za svoje stanje)
• korištenje specijalnog anti Lure Modula, koji tjera Pokemone sa određenog mjesta gdje se skupljaju ostali Traineri
• konstantno zurenje u poluprazni Pokedex
• zabijanje u stupove, stabla, ograde te ostale prirodne i neprirodne prepreke
• lov na tog neuhvatljivog Pikachu-a
• nošenje Pokemon jaja 2km, 5km ili 10km (nema veze, u svakom je Ratata)
• slanje najjačih Pokemona profesoru Willowu u zamjenu za Candy
Vrsta posla:
volontiranje
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• obavezno znanje imena svih Pokemona (prednost poznavanje karakteristika pojedinog Pokemona)
• neobuzdana želja za svjetskom dominacijom
• znanje timskog slogana
• ispodprosječno znanje prerušavanja
• osnovno poznavanje principa rada lansirne rampe
• sposobnost pompoznog samonajavljivanja
• strani jezik: pika pika

Nudimo:
• uniforma za rad sa istaknutom oznakom R
• rad u timu od dvoje ljudi
• svaki tim dobiva svog nepersonaliziranog Meowth-a
• neograničeno korištenje službenog balona

Mjesto obavljanja posla: Pokemon GO svijet.

Tim Raketa, Secret HQ, Johto
Kontakt osobe: Jesse & James

* Ovaj oglas je satirične prirode! Oglas za posao nije postavljen od strane nijednog poslodavca, kao ni institucije, te se sadržaj ne može shvatiti ozbiljno.
Strani jezik:
pika pika