PHP developer s iskustvom

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
04.06.2010.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo PHP developera koji bi nam se pridružio u rastu i razvoju naše tvrtke. Osoba koju tražimo treba imati veliku strast za web tehnologijama, poznavati PHP jezik, rad s MySQL bazom podataka te biti spremna na izazove.

Odabrani kandidat će biti dio tima koji izrađuje i programira online trgovine koristeći Magento eCommerce platformu koja je izrađena na ZEND PHP frameworku. Iz tog je razloga poželjno da kandidat bude upoznat za ZEND frameworkom. Pored poznavanja PHPa, podrazumjeva se poznavanje HTML-a, CSS-a i JavaScripta.

Izvrsno poznavanje engleskog jezika je nužno. Iako će kandidat raditi u timu, očekuje se velika proaktivnost te sposobnost samostalnog rješavanja manjih poslova.

Želimo inteligentnu osobu koja je sposobna brzo učiti te koja će zaslužiti lijepu plaću.

Životopise i reference radova molimo poslati na [email protected]
Posebne pogodnosti:
Stalno usavršavanje, posjećivanje stručnih konferencija te seminara.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Zatjevi:
1. Iskustvo u radu s PHP platformama koristeći Apache i mySQL
2. Sposobnosti analize problema, rješavanja istih te posvećivanja pažnje detaljima
3. Velika želja za druženjem i radom u timskom okruženju
4. Perfekcionizam u izradi ispravnog HTMLa i CSSa

Poželjnosti:
1. Poznavanje ZEND PHP frameworka
2. Napredno poznavanje Javascripta
3. Izvrsno poznavanje objektnog programiranja
4. LinkedIn profil
5. Reference na prethodne radove
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina