Ovlašteni revizor (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za klijenta, kojemu su primarne djelatnosti revizija, poslovno i porezno savjetovanje te računovodstveni poslovi za prestižne tuzemne i međunarodne tvrtke, traži iznimno organiziranu, detaljnu, pouzdanu i fleksibilnu osobu, koja posjeduje odgovarajuće znanje i pripravna je postati dijelom njihova tima kao

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• revizija financijskih izvještaja eksternih klijenata i druge revizijske usluge
• izrada poslovnih analiza
• računovodstveno i poslovno savjetovanje i konzalting
• poznavanje, praćenje i primjena Zakona i propisa iz područja računovodstva, revizije i financija.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• najmanje 3-5 godina relevantnog radnog iskustva na poslovima revizije
• certifikat ovlaštenog revizora pri Hrvatskoj revizorskoj komori
• završen sveučilišni studij ekonomskog smjera (financije ili računovodstvo)
• poznavanje rada na računalu s naglaskom na MS Office paket
• poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa te HSFI i MSFI
• sistematičnost, analitičnost, dosljednost
• visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
• aktivno znanje njemačkog i engleskog jezika (razina: C1) u govoru i pismu – znanje oba jezika će biti testirano tijekom razgovora za posao.

Klijent nudi zaposlenje na neodređeno vrijeme, mogućnost profesionalnog i osobnog rasta kroz rad u dinamičnom i izazovnom okruženju te nagrađivanje u skladu s osobnim zalaganjem.

Pozivamo sve zainteresirane i kvalificirane kandidate da svoj interes za poziciju iskažu slanjem detaljnog i ažuriranog životopisa na hrvatskom jeziku putem Brze prijave najkasnije do 25.8.2016.

Izravno će biti kontaktirani samo oni kandidati koji u potpunosti zadovoljavaju uvjete natječaja.

Unaprijed vam zahvaljujemo na iskazanom interesu.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine