Ovlašteni inženjer elektotehnike – voditelj projekta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KING ICT je među vodećim regionalnim sistem integratorima, blisko povezan s globalnim tehnološkim partnerima. Ljudima koji rade kod nas pružamo pristup najnovijim rješenjima i razvoju njihovih karijera, a našim korisnicima omogućujemo modernu tehnologiju i implementaciju najboljih praksi.

Postani dio našeg tima kao…
OVLAŠTENI INŽENJER ELEKTOTEHNIKE – VODITELJ PROJEKTA (m/ž)
Zagreb

Tražimo osobu s iskustvom u ulozi Voditelja projekta s posebnim naglaskom na vođenje velikih projekata elektroinstalacija, kao i projekata izgradnje podatkovnih (data) centara. Jačamo naš respektabilni tim stručnjaka, i rado ćemo te upoznati i dati ti priliku da nam se predstaviš ako si osoba koja će se kvalitetno uhvatiti u koštac sa svim organizacijskim i tehničkim izazovima koje donosi vođenje velikih i zahtjevnih projekata te svojim nesebičnim i iskrenim pristupom pridonijeti podizanju kvalitete i uspješnosti cijelog tima. Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na poslovima vođenja većih projekata elektroinstalacija te projekata izgradnje ili rekonstrukcije podatkovnih (data) centara.

Osnovna zaduženja Voditelja uključuju (ali nisu isključiva):
• Vođenje projekata na terenu te kvalitetnu koordinaciju projektnih timova i podizvođača
• Komercijalno i tehničko praćenje svih faza projekta, upravljanje ugovorom i financijama projekta
• U svim prilikama izgradnja i održavanje profesionalnih i dobrih međuljudskih odnosa s korisnicima, s ciljem ostvarenja kontinuiranih prilika za KING ICT;
• Pružanje pune podrške (savjetodavne ili operativne) prodajnim aktivnostima KING ICT;
• Stalno dijeljenje znanja i stečenih iskustava kroz cijelu organizaciju;
• Redovno praćenje i ekspertiza postojećih i nadolazećih tehnologija i proizvoda u području odgovornosti.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata svakako očekujemo
• Prethodno iskustvo na velikim ili kompleksnim projektima u dijelu elektroinstalacija i podatkovnih (data) centara;
• Položen stručni ispit za područje elektrotehnike
• Iskustvo u radu s CAD programskim aplikacijama
• Iskustvo u planiranju i upravljanju projektnim resursima (ljudskim, financijskim, materijalnim, informacijskim);
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Voliš raditi na zahtjevnim projektima okruženi vrhunskim stručnjacima, primjenjivati najsuvremenije tehnologije, voliš dijeliti s drugima iskustvo svojih prijašnjih uspjeha, a istovremeno želiš pronaći najbolje moguće rješenje u novim poslovnim izazovima i svakodnevno podizati letvicu uspjeha? Nudimo ti odličnu atmosferu, rad na velikim projektima te priliku za uspjeh u jednoj od vodećih hrvatskih tvrtki u dijelu cjelovitih integracijskih rješenja uz redovito praćenje tehnoloških noviteta kroz edukaciju i razvoj. A uz sve to, na raspolaganju su ti i teretana s trenerom te sauna za aktivni odmor i opuštanje. Pridruži nam se i ti, prijavi se do 01.09.2015. putem linka za prijavu.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro