Odgovorna osoba za puštanje serije lijeka u promet (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Ludbreg
Rok prijave:
07.01.2013.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješna, rastuća generička farmaceutska kompanija, koja od prošle godine posluje u sastavu njemačke farmaceutske kompanije Dermapharm AG – s velikim ambicijama kako na hrvatskom tako i na ciljanim tržištima u regiji – u potrazi je za kandidatima za radno mjesto

ODGOVORNE OSOBE ZA PUŠTANJE SERIJE LIJEKA U PROMET (m/ž)

Poštujući odredbe Zakona o lijekovima te Pravilnika o dobroj proizvođačkoj praksi, kao i svu relevantnu europsku regulativu u području osiguranja i kontrole kvalitete lijekova, vaša će glavna odgovornost biti da na osnovi adekvatne prateće dokumentacije donosite odluku o

- odobravanju puštanja serije lijeka u promet
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Završen studij farmacije, specijalizaciju iz ispitivanja i kontrole lijekova ili minimalno petogodišnje iskustvo u kontroli kvalitete lijekova
• Razvijene organizatorske, analitičke, komunikacijske sposobnosti te energičnost i spremnost za savladavanje prepreka u postizanju poslovnih ciljeva

Pored navedenih zahtjeva, sposobnosti i karakteristika Farmal od kandidata za obje pozicije očekuje još i izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, izvrsno korisničko vladanje računalom te vozačku dozvolu B kategorije.
Pružamo vam:
• privlačan kompenzacijski paket – vrlo solidna primanja i ostale beneficije
• druge motivirajuće organizacijsko-poslovne uvjete (ulaganje u razvoj vaše stručne kompetentnosti i dr.)
• profesionalno izazovan posao u dinamičnom timskom okruženju
Ugovor o radu s radnim mjestom u Zagrebu (odgovorna osoba za farmakovigilanciju) te radnim mjestom u Zagrebu ili Ludbregu (odgovorna osoba za puštanje serije lijeka u promet) zasniva se na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci.

Smatrate li da možete ispuniti naša očekivanja i spremni ste prihvatiti ponuđeni poslovni izazov, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do 7. siječnja 2013. godine na sljedeću adresu:

[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro