Microsoft Dynamics CRM developer / konzultant (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zanima li te rad na dinamičnim projektima, s najsuvremenijim tehnologijama? Voliš li dijeliti s drugima iskustvo svojih dosadašnjih uspjeha? Uvijek nastojiš pronaći najbolje moguće rješenje za zadatak na kojem radiš? Dobro poznaješ CRM i procese vezane uz odnose sa kupcima? Onda si osoba kakvu tražimo.

Nudimo ti priliku za uspjeh u jednoj od vodećih hrvatskih IT tvrtki, mogućnost za učenje i razvoj vještina kroz sudjelovanje na velikim IT projektima. KING ICT je mjesto na kojem možeš pokazati svoje sposobnosti, iskazivati i razmjenjivati svoja mišljenja s kolegama, razvijati se i graditi svoju karijeru u IT svijetu.

Postani dio našeg tima kao

Microsoft Dynamics CRM developer/konzultant (m/ž) u Zagrebu

Tražimo Microsoft Dynamics CRM developer/konzultanta koji će konstantno raditi sa našim timom konzultanata u isporukama poslovno/tehničkih rješenja na Microsoft Dynamics CRM-u i srodnim tehnologija, projektno planiranje, razvoj i implementacije Dynamics CRM rješenja.

Jačamo naš tim stručnjaka, i rado ćemo te upoznati i dati ti priliku da nam se predstaviš. Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na navedenim poslovima.

Opis poslova:
- sudjelovanje u razvoju na CRM Dynamics platformi
- uspostavljanje arhitekture poslovnih softverskih rješenja
- priprema funkcionalnih i tehničkih specifikacija za CRM razvojne angažmane
- prikupljanje i definiranje korisničkih poslovnih zahtjeva u domenama prodaje, marketinga, operacija i servisa
- rad sa agilnim cross funkcionalnim timovima u isporukama rješenja
- komunikacija s poslovnim voditeljima radi osiguranja jasnih zahtjeva i prioriteta
- spremnost na putovanja u sklopu međunarodnih projekata
- posvećenost u poslu, tehnološka radoznalost i spremnost na usavršavanje
- timski rad i dobre komunikacijske vještine;
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja vještine i kvalifikacije:

- iskustvo u razvoju poslovnih rješenja
- iskustvo u radu na sljedećim platformama: Dynamics CRM, .NET C#, SQL server, JS
- posjedovanje formalnih Microsoft Dynamics CRM, .NET i SQL certifikata

Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata očekujemo:
- odlično znanje engleskog jezika u jeziku i pismu
- proaktivnost, inicijativu i vještine rješavanja problema
- spremnost za suradnju u timu
- odgovornost i savjesnost
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- sistematičnost i analitičnost u radu
- samoinicijativnost i samostalnost u radu
- samoorganiziranost i sposobnost prioritizacije zadataka

Kandidatu nudimo:

• mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i profesionalnog razvoja
• rad na velikim i zahtjevnim projektima
• rad u kvalitetnom i ambicioznom timu stručnjaka
• pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
• korištenje najmodernijih informatičkih tehnologija
• mogućnost stjecanja iskustva na raznim domaćim i internacionalnim projektima

pošalji nam svoju prijavu, najkasnije do 24. 03. 2016. i pruža ti se mogućnost da postaneš dio našeg tima.

Prijava putem linka
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno