Menadžer u Odjelu za EU usluge (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PwC je vodeći pružatelj usluga povezanih s Europskim strukturnim i investicijskim fondovima koji već godinama uspješno savjetuje Europsku komisiju i njena tijela, Europsku investicijsku banku, Europski parlament, Europsku središnju banku te ostale institucije Europske unije, kao i same države članice.
PricewaterhouseCoopers Savjetovanje d.o.o., kao član globalne mreže PwC-a, već se godinama uspješno bavi savjetovanjem klijenata iz privatnog i javnog sektora u pripremi i provedbi projekata financiranih iz fondova EU-a, kao i savjetovanjem javnih institucija u Republici Hrvatskoj u provedbi kohezijske politike EU-a.

Zbog povećanja obujma poslovanja PricewaterhouseCoopers Savjetovanje d.o.o. traži novog, iskusnog člana tima za rad u odjelu EU usluga na poziciji Menadžera.

Opis ključnih poslova:
• akvizicija novih klijenata
• vođenje ključnih klijenata
• vođenje timova za pripremu i provedbu projekata
• suradnja s institucijama povezanima s fondovima EU-a u Republici Hrvatskoj
• praćenje i analiza relevantne regulative na razini EU-a i nacionalnoj razini
• priprema i provedba prezentacija i edukacija na temu fondova EU-a
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Minimalni uvjeti:
• VSS
• 3 godine iskustva stečenog tijekom protekle tri godine u obavljanju navedenih poslova
• odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu
• odlično poznavanje MS Office programskog paketa
• odlične upravljačke, pregovaračke te prezentacijske sposobnosti
• vozačka dozvola B kategorije

Prednost će imati kandidati koji, uz ispunjavanje minimalnih uvjeta, dodatno posjeduju:
• iskustvo u pružanju usluga tehničke pomoći javnim
institucijama
• iskustvo u pružanju usluga tijelima iz sustava upravljanja fondovima EU-a (npr. u ocjenjivanju projektnih prijava, evaluaciji provedenih projekata i sl.)
• stručne certifikate (npr. u području javne nabave, upravljanju projektima sl.)
• iskustvo s FIDIC ugovorima
• iskustvo u radu s državnim potporama i/ili Zakonom o poticanju ulaganja

Pogodnosti koje nudimo odabranim kandidatima:
• rad na neodređeno vrijeme (uz probni rok od 6 mjeseci)
• stimulativna primanja
• dodatne beneficije
• jedinstvenu priliku za profesionalni razvoj kroz rad na projektima privatnog i javnog sektora te suradnju sa stručnjacima iz međunarodne mreže PwC-a
• mogućnost napredovanja

Ako mislite da ste idealni kandidat za nas, dostavite
životopis u Europass formatu na hrvatskom i engleskom
jeziku s kontaktnim podacima osoba za provjeru referenci kandidata te detaljnim opisom Vašeg prethodnog iskustva (vrsta i vrijednost projekata
na kojima ste bili angažirani, Vaša uloga i detaljan opis posla za koji ste bili odgovorni te Vaši osobni outputi tijekom obavljanja posla).

Prijavite se najkasnije do 20.7.2016. na PwC CEE Careers website
Na razgovor će biti pozvani kandidati odabrani na temelju prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, hrvatski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine