Konzultant/ica za EU fondove

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ZAPOŠLJAVAMO!!!

Zbog povećanog obujma posla, odlučili smo proširiti svoj tim s još jednom osobom.

TRAŽIMO KONZULTANTA/ICU ZA EU FONDOVE.

ŠTO ĆETE RADITI?

Radit ćete konzultantske poslove vezane uz proces pripreme i provedbe projekata financiranih iz EU FONDOVA koji uključuju:
• dizajn, pripremu i provedbu projekata;
• pripremu tekstova i sadržaja za naše portale;
• komunikaciju i suradnju s klijentima, partnerima i nadležnim tijelima;
• osmišljavanje i provedbu edukacija i treninga o EU fondovima; te
• ostalo savjetovanje povezano s ovom temom.

ŠTO NUDIMO?

Ukoliko se odlučimo baš za Vas, garantiramo da ćete raditi u ugodnom okruženju. Svaki će dan biti prilika da naučite nešto novo i primijenite to u praksi, a proći ćete i posebnu izobrazbu koja će vam omogućiti da se brzo i aktivno uključite u naš tim. Moći ćete samostalno donositi odluke, kao i savjetovati se s drugima u timu kako bi ispunili svoj cilj. Znat ćemo vrednovati i stimulirati Vaš trud, rad i zalaganje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
ŠTO OČEKUJEMO?

Sad kad smo naveli što Vas čeka ukoliko postanete dio našeg tima, navest ćemo što mi očekujemo od Vas:
• VSS bilo kojeg usmjerenja;
• najmanje 2 godine radnog iskustva u pripremi i/ili provedbi projekata financiranih iz EU fondova;
• napredno poznavanje MS Office alata;
• odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
• odlične komunikacijske vještine;
• sposobnost akvizicije novih poslova i klijenata;
• vozačku dozvola B kategorije;
• prilagodljivost, želja za novim izazovima, timski rad, preciznost, poštivanje rokova i visoka razina motivacije su osobine koje vas moraju krasiti da biste postali članom/com našega tima.

VRSTA POSLA: Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od jednog mjeseca.

DOKUMENTI, ROK I NAČIN DOSTAVE: Molimo da nam najkasnije do 23. studenoga 2016.g. putem Brze prijave dostavite sljedeće dokumente:
• životopis u Europass formatu na hrvatskom jeziku;
• motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku; te
• projektni portfolio koji se sastoji od podataka o uspješno pripremljenim i provedenim projektima financiranim iz EU fondova (naziv projekta, vrijednost, korisnik sredstava i kontakt za provjeru).

Važno: Napominjemo da ćemo odgovoriti isključivo onim kandidatima/kinjama koje u potpunosti udovoljavaju traženim uvjetima natječaja.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine