Komercijalni analitičar / Asistent u real-estate odjelu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.01.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
• Praćenje ažurnosti ugovora o najamu (ankesi, novi ugovori) i briga za pravni aspekt svih ugovora.
• Pregled ulaznih faktura (trošak najama, obračuni).
• Priprava materiala za sastanke.
• Dnevna operativa (arhiviranje, sakupljanje informacija, vođenje evidenaca).
• Komunikacija sa shopping centrima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• odlično znanje Excela;
• izrazite organizacijske in komunikacijske sposobnosti;
• točnost i dosljednost;
• prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom sa pravnom dokumentacijom (i poznavanjem te) i iskustvom iz područja analitike / komercijale;
• aktivno znanje engleskog jezika.

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme sa mogućnosti stalnog zapošljavanja;
• rad u regionalno pozicioniranoj, dinamičnoj kompaniji i mogućnost napredovanja;
• početnu edukaciju.

Lokacija: radno mjesto je u Zagrebu.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti s kratkim motivacijskim pismom i životopisom do 11.1.2016.

Prijavite se putem linka
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro