Komercijalist za prodaju ukapljenog naftnog plina (UNP) i tehničkih plinova (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Proizvodnja i distribucija industrijskih plinova d.o.o.
Senjska cesta bb
51222 BAKAR

Radno mjesto:

Komercijalist za prodaju ukapljenog naftnog plina (UNP) i tehničkih plinova sa sjedištem u Zagrebu

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Opis posla:
Istrabenz plini d.o.o. je tvrtka koja posluje u sektoru proizvodnje i distribucije tehničkih plinova dugi niz godina, a posljednjih 10 godina dio je grupacije Istrabenz plini iz Kopra koja posjeduje poduzeća u više susjednih zemalja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Tražimo prodajno orijentiranu osobu tehničkog obrazovanja, koja će pronalaziti nove kupce za plasman naših proizvoda i usluga. Očekujemo da kandidat iskaže motiviranost i inicijativu, organizacijske sposobnosti, te sklonost timskom radu.

Posao je na neodređeno vrijeme uz obvezan probni rad.

Uz ponudu potrebno je priložiti dokaze o ispunjavanju sljedećih uvjeta:
- srednja ili viša stručna sprema strojarskog ili kemijskog smjera (SSS, VŠS)
- 3 godina radnog iskustva u struci
- aktivno poznavanje engleskog, poželjno i talijanskog jezika
- napredno poznavanje rada na računalu
- položen vozački ispit za B kategoriju

Kontakt osoba: Nevia Bravdica
tel. 051 455 304
Ponude poslati na e-mail adresu: [email protected]
ili se prijaviti Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine