Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Istra
Rok prijave:
07.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
GEAPRODUKT d.o.o. je trgovinsko poduzeće specijalizirano za trgovanje i distribuciju voća i povrća, koje se uspješno prilagođava zahtjevima tržišta još od ožujka 1990 godine i koje je zadnjih godina proširilo svoju ponudu na različite prodajne programe voća i povrća.

U svoj kolektiv pozivamo:

Komercijaliste (m/ž)
- za rad na području Istre
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo/uvjeti rada:
- VŠS / VSS ekonomskog ili srodnog usmjerenja
- radno iskustvo: 2 godine ili više na istim ili sličnim poslovima
- interes za rad u prodaji i iskustva,
- sposobnost komunikacije i pregovaranja
- poznavanje interneta i poznavanje MS Office programskog paketa,
- uređenost, samostojnost, samoinicijativnost, ambicioznost i ustrajnost,
- dugoročno sudjelovanje
- znanje jezika (hrvatski, talijanski, slovenski)
- očekujemo osobu s jasnim ciljevima, koja je komunikativna, snalažljiva, ekonomsko pozitivno usmjerena i voli rad s ljudima

Nudimo:
- rad u dinamičnom, uređenom i mladom kolektivu
- raznolik posao
- redovna i stimulativna plača za poslovnu uspješnost
- dugoročno sudjelovanje i mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- ostalo po dogovoru

Sve, koji ste se u oglasu prepoznali i koji bi htjeli karijeru početi u našoj tvrtki pozivamo, da nam pošaljete svoju molbu i životopis putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected] najkasnije do 07.05.2016.. Nepotpune prijave nećemo razmatrati.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine