Junior Sales Recruiter / Komercijalist HR usluga (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Područje rada: Grad Zagreb / centralni dio

Opis posla:

Pronalazak novih klijenata, slanje ponuda, dogovaranje sastanaka, prezentacija i prodaja usluga vezanih za ljudske potencijale, telefonsko zvanje klijenata
- administrativni poslovi : razni po potrebi
- pomoć u HR aktivnostima kao npr. dogovaranje razgovora s kandidatima, pronalaženja kandidata za niže pozicije, slanje obavijesti kandidatima, pisanje oglasa za posao, pretraživanje baze i drugih kanala.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
▪ min. VŠS društvenog ili ekonomskog smjera
▪ minimalno 1 godina iskustva rada u domeni ljudskih potencijala te u prodaji usluga vezanih za HR u agenciji
▪ plus imaju kandidati s iskustvom rada u prodaji bankarskih, financijskih, telekomunikacijskih usluga te osiguranja, edukacije i sl.
▪ kandidat treba biti pismen, komunikativan, organiziran, imati volju i želju za učenjem, napretkom i radom
▪ izvrsno korištenje računalom, Internetom, rad na društvenim mrežama je plus
▪ B-kategorija i vlastito vozilo su poželjni
▪ solidan engleski jezik u govoru i pismu
▪ rad s ljudima u edukaciji ili HR agenciji je velika prednost

Uvjeti:
▪ ugovor na određeno vrijeme uz probni period, ugovor na neodređeno kroz dogovoreni period
▪ početna mjesečna neto plaća od 3000 + stimulacija + prijevoz
▪ mogućnost napredovanja na višu poziciju vrlo brzo ukoliko osoba je spremna učiti te ima rezultate

NAČIN PRIJAVE (molimo dobro pročitati)
▪ Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji
▪ Životopis treba imati maksimalno dvije (2) stranice te sadržavati podatke, mjesto i datum rođenja, mjesto institucija školovanja npr. Ekonomski fakultet u Zagrebu i prigodnu FOTOGRAFIJU novijeg datuma
▪ Prijava: [email protected] (u predmet napisati PRIJAVA za JSR)
▪ Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski
▪ Molimo kandidate da dobro pročitaju oglas te način prijave te budu objektivni kod prijave na ovu poziciju budući da kompetencije i obrazovanje koje smo naveli i očekujemo.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina