Java Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ambiciozan si, završio ili završavaš studij računarstva / informatike, lud za programiranjem i tehnologijama? Želiš raditi u timovima koristeći agilne metode Scrum i Kanban, sudjelovati u implementaciji rješenja na modernim tehnologijama kao što su Spring, JPA, Hibernate, AngularJS, Jazz?

KING ICT je pravo mjesto za tebe!

Pridruži nam se kao:

Java Developer (m/ž) u Zagrebu

Radimo na jedinstvenim i izazovnim projektima u Hrvatskoj i regiji, a za detalje pogledaj našu listu referenci, koja sadrži mnoga zvučna domaća i strana imena: www.king-ict.hr.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- iskustvo u radu s Java tehnologijama
- solidno poznavanje rada s bazama podataka
- sposobnost analiziranja i rješavanja složenih problema
- napredno poznavanje struktura podataka i algoritama
- proaktivnost i samostalnost
- izraženi timski duh
- izvrsno poznavanje engleskog jezika
- želju za razvojem znanja i učenjem

Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata očekujemo:

- proaktivnost, inicijativu i vještine rješavanja problema
- spremnost za suradnju u timu
- odgovornost i savjesnost
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- sistematičnost i analitičnost u radu
- samoinicijativnost i samostalnost u radu
- samoorganiziranost i sposobnost prioritizacije zadataka

Kandidatu nudimo:

- odličnu atmosferu,
- rad sa poznatim i izazovnim klijentima,
- motivirajuća primanja,
- stručno usavršavanje,
- prisustvovanje ciljanim konferencijama,
- vrhunska računala i Aeron radne stolice,
- moderno source control, team build i testing rješenje

pošalji nam svoju prijavu, najkasnije do 05. 04. 2016. i pruža ti se mogućnost postati dio našeg tima.

Prijava putem linka
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno