Izvršni direktor u sektoru financija (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
23.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:
• Provođenje poslovne politike i definiranih strateških ciljeva od strane Uprave
• Organizacija, nadgledanje i razvoj aktivnosti kompanije u područjima: financija, računovodstva, salda konti dobavljača, obračuna plaće i putnih naloga, poslovnog analiziranja i planiranja, revizije, naplate, kontrolinga, komunikacija sa bankama i ugovaranje kreditnih uvjeta i okvira
• pružati višem managementu odgovarajuće financijske informacije koje će biti u skladu sa zakonski propisanim računovodstvenim procedurama s ciljem pronalaska mogućnosti za poboljšanje profitabilnosti,
• budžetiranje, mjesečno, kvartalno i godišnje izvještavanje i analiza
• odgovornost za novčani tijek kompanije,
• unaprjeđivanje poslovnih procesa,
• vođenje i obučavanje financijskog tima,
• odgovornost za provedbu poslova i radnih zadataka iz djelokruga svih opisa poslova, te odgovornost za kontrolu provedbe.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS smjer financije ili računovodstvo
• minimalno 5 godina radnog iskustva s područja financija uključujući managerske pozicije u “operativnim” financijama,
• odlično poznavanje računovodstva, oporezivanja i financija, dobro poznavanje standarda financijskog izvještavanja,
• Iskustvo u deviznom poslovanju
• prednost je poznavanje sustava oporezivanja i računovodstva u turističkim agencijama,
• sposobnost analiziranja posla s operativne perspektive i proaktivnog povezivanja sa operativnim menadžmentom,
• iskustvo u razvijanju, motiviranju i vođenju timova,
• odlično razvijene analitičke, interpersonalne i komunikacijske vještine,
• sposobnost vođenja više složenih projekata istovremeno,
• kompjutersku pismenost,
• aktivno znanje engleskog jezika (u jeziku i pismu) u poslovne svrhe

Ukoliko ste zainteresirani pridružiti se našem timu, molimo da Vaše ponude sa životopisima dostavite najkasnije do 19.03.2016. na e-mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina