Izvršni direktor sektora certifikacije sustava (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sa više od 15.000 radnika, TÜV NORD GRUPA je diljem svijeta prepoznata kao jedan od najuspješnijih pružatelja usluga iz područja certifikacije sustava i tehničke inspekcije. Grupa je prisutna u više od 80 zemalja svijeta i za cilj ima daljnje širenje svojih međunarodnih aktivnosti.

Visoko kvalificirani i visoko motivirani radnici, pri tome čine okosnicu našeg poslovanja.

Ukoliko ste kvalificirani, sposobni da preuzimate odgovornost za cijeli jedan segment poslovanja našeg društva, imate iskustva u rukovođenju, inovativni ste, sposobni ste se poistovjetiti sa situacijama u kojima se nalaze naši klijenti i pronaći inovativna rješenja za njihove zadatke, tada ste pravi kandidat za nas.

GLAVNI ZADACI I ODGOVORNOSTI:
Odgovorna osoba za cjelokupno poslovanje Sektora Certifikacije sustava
• Razvoj poslovanja Sektora u skladu s poslovnom i financijskom politikom Društva
• Odgovornost za cjelokupno poslovanje sektora od financijskog do kadrovskog i komercijalnog dijela poslovanja
• Odgovornost za poslovni rezultat sektora
• Odgovorna osoba za kontakte sa ključnim kupcima, te ugovaranje poslova prodaje s istima, kao i održavanje odnosa s postojećim ključnim kupcima
• Odgovornost za kontinuirani razvoj djelatnosti Sektora, te inovativnost i produktivnost prilikom uvođenja novih djelatnosti i usluga
• Praćenje razvoja tržišta, analiza tržišta, određivanje ciljeva prodaje
• Na svakom mjestu i u svako vrijeme, lojalno i odgovorno zastupati interese Društva i njegovih vlasnika

Posebne pogodnosti:
NUDIMO:
• Rad u međunarodnoj tvrtki
• Managerski ugovor
• Mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Minimalno VSS
• Minimalno 5 godina iskustva u upravljanju, te izradi strateških i operativnih planova
• Znanja iz područja sustava upravljanja i/ili završeni tečaj za lead auditora
• Znanja iz područja ekonomije, računa dobiti i gubitka i bilance
• Odlične organizacijske i komunikacijske vještine
• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (prednost znanje i njemačkog jezika)
• Odlično poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet…)
• Pouzdanost
• Visoki stupanj odgovornosti
• Timski rad
• Spremnost na putovanje
• Vozačka dozvola B kategorije

Planirani početak rada: 1.3.2015.

PRIJAVE
Isključivo e-mailom na slijedeću adresu: [email protected], u predmet molimo staviti ključnu riječ „Certifikacija“
Na telefonske upite ne odgovaramo.

Svi kandidati koji nisu ušli u uži krug natječaja, o rezultatima će biti obaviješteni na web stranici društva.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina