Izvršni direktor (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga, te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Kontinuirano širimo ponudu i povećavamo doseg, a narasli smo i kao tim – pridružite nam se i Vi, u jednoj od ključnih uloga u našem budućem razvoju…

…zadužen za upravljanje poslovanjem i koordinaciju svih aktivnosti i resursa eKupi u Hrvatskoj i ostalim zemljama u okruženju. Uz komercijalne rezultate i profitabilnost, primarni cilj ove uloge je daljnji razvoj uspješnog poslovnog modela i pobjedničkog tima u kojem su izvrsnost, posvećenost i entuzijazam temelji tržišnog uspjeha i pozicije regionalnog lidera.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?

Kad stavimo na stranu ono što se najčešće podrazumijeva za pozicije poput ove (završen fakultet, poznavanje engleskog jezika, slično radno iskustvo, izvrsne pregovaračke, prodajne i prezentacijske vještine, …) ključne su nam Vaše sljedeće karakteristike:

usmjereni ste na postignuće, rezultate i razvoj;
eCommerce i općenito korištenje suvremenih tehnologija u poslovanju su dio Vaše svakodnevnice;
pozitivni ste, energični i puni entuzijazma kojeg uspješno prenosite na svoj tim;
analitički procjenjujete, stručno odlučujete, kritički promatrate i ustrajni ste u provedbi;
svom timu, cijelom tržištu i ukupnom poslovanju pristupate proaktivno, bez ustezanja;
izvrsno poznajete tržište u maloprodaji i imate dokazane profesionalne uspjehe (prodajni rezultati, tržišni udio, izgrađen i funkcionalan tim).
BENEFITS

Ako se vidite u ovoj ulozi i smatrate da možete uspješno voditi komercijalni razvoj i operativno poslovanje eKupi, prijavite se do 23.05.2016.g.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski