IT specijalist (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIPA je dio REWE grupe, koja sa više od 330.000 svojih zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. BIPA je mlada, brzorastuća drogerija koja svojim inovativnim pristupom svakodnevno uljepšava dan svojim kupcima.

Tražimo novog člana našeg tima za izrazito zanimljivo i izazovno radno mjesto!

Ako Vaša ambicija uključuje raditi u uspješnoj kompaniji te utjecati na na razvoj drogerijskog tržišta – nestrpljivo očekujemo Vašu prijavu!

Vaši glavni zadaci biti će:
• instaliranje IT konfiguracija u prodajnim jedinicama (računala, pisači, blagajne, terminali za čip-kartice, itd.)
• održavanje i rješavanje problema na IT konfiguracijama u prodajnim jedinicama
• rješavanje problema na hardware-u
• administriranje mrežne infrastrukture, UPS-a, glazbe (satelit i zvučnici) i telekomunikacije u prodajnim jedinicama
• konfiguriranje servera u prodajnim jedinicama
• instaliranje software-a za blagajne
• učitavanje software-a na PDT uređaje
• testiranje programa
• školovanje i obuka zaposlenika u prodajnim jedinicama i centralnom uredu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• fakultet tehničkog usmjerenja (FER, FOI, PMF, TVZ ili drugi srodni fakultet)
• odlično znanje MS Windows operativnih sustava te programskog paketa MS Office
• odlično znanje Linux operativnih sustava
• osnovno poznavanje mrežnih tehnologija
• dobro poznavanje PC hardware-a i otklanjanja problema
• dobro poznavanje SQL-a
• iskustvo rada s blagajnama i PDT uređajima
• poželjno iskustvo na poslovima podrške korisnicima
• posjedovanje IT certifikata je prednost
• odlično znanje engleskog/njemačkog jezika u govoru i pismu
• sklonost timskom radu i usvajanju novih tehnologija
• prilagodljivost, visok stupanj osobne odgovornosti i inicijative
• vozačka dozvola B kategorije te spremnost na česta putovanja.

Zašto baš BIPA? Jer Vam nudimo:
• biti djelom uspješnog međunarodnog tima
• ugodno i poticajno radno okruženje
• stručno usavršavanje te razvoj postojećih kompetencija i znanja
• sigurno radno mjesto s redovitim primanjima
• aktivan utjecaj na oblikovanje radne okoline.

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu!

Prijava uključuje zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku.

Prijaviti se možete do 06.02.2017. na mail adresu:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno