Informatičar / Sistem administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zlatar Bistrica
Rok prijave:
23.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inozemnim tržištima. Jedan smo od vodećih proizvođača kožnih sjedala za europsku automobilsku industriju. Među najvećim smo poslodavacima u Varaždinskoj i Međimurskoj županiji.

Tražimo osobu koja odmah može početi s radom na radnom mjestu:

INFORMATIČAR- SISTEM ADMINISTRATOR (m/ž)
-mjesto rada Zlatar Bistrica-

Radni zadaci koji vas očekuju su:
• Rad s Microsoftovim operacijskim sustavima
• Rad s Microsoft Office aplikacijama
• Rad i održavanje mreža LAN/WIFI
• Programiranje CNC strojeva
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije za ovaj posao su:
• SSS, VŠS, VSS informatičkog usmjerenja
• Radno iskustvo na takvim poslovima
• Aktivno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu

Od svih kandidata očekujemo :
• Visok stupanj savjesnosti i predanosti poslu
• Organiziranost, komunikativnost, timski rad
• sistematičnost i analitičnost

Molbe koje ne zadovoljavaju uvjete nećemo razmatrati.

Kod prijave obavezno navesti šifru oglasa POS09INF.
Molbu sa životopisom i svom relevantnom dokumentacijom poslati na e-mail: [email protected]. Ostale infomacije na broju tel: 042/404-692 ili 042/404-694.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački