Informatičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Sesvete
Rok prijave:
26.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li biti dio uspješne hrvatske priče? Postanite član Pevec tima!

Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d., nakon uspješnog izlaska iz stečaja, trenutno posluje u 14 prodajnih centara na području Hrvatske. Ponosni smo na naše djelatnike kao i na kvalitetne odnose s preko 350 domaćih i stranih dobavljača. Dosadašnji uspjeh nam govori kako znamo i možemo nastaviti pozitivan trend rasta.

Kontinuirano širimo naše poslovanje i učvršćujemo poziciju na tržištu. U ovom trenutku tražimo osobu za poziciju:

INFORMATIČAR (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Vi ste kandidat/kinja sljedećih karakteristika:
• završen fakultet – prvi ili drugi stupanj, Bacc ili Mag (prednost Fakultet elektrotehnike i računarstva, Fakultet organizacije i informatike, Ekonomski fakultet – smjer menadžerska informatika)
• radno iskustvo nije uvjet (poželjno radno iskustvo tijekom studija)
• poželjno iskustvo u retail usmjerenoj organizaciji (maloprodaja)
• poželjno praktično iskustvo rada u procesno orijentiranom sustavu (ERP)
• napredan nivo znanja rada u MS Excel-u; znanje engleskog jezika
• organizacijske sposobnosti
• visoka razina komunikacijskih vještina u usmenom i pisanom obliku

U potpunosti ste spremni preuzeti sljedeće odgovornosti:
• rad na poslovima informatičke korisničke podrške (IT Help Desk)
• sudjelovanje u informatičkim projektima u smislu izgradnje nove hardverske i softverske infrastrukture
• sudjelovanje u procesima vezanim uz redovno održavanje i unaprjeđivanje informacijskog sustava (primjerice: proces upravljanja promjenama, proces upravljanja korisničkim pristupom, upravljanje incidentima)
• redovito izvješćivanje Voditelja službe informatike i Direktora sektora organizacije i informatike o statusu izvršenosti zadataka povjerenim Službi informatike
• odgovornost za pravovremeno rješavanje IT Help Desk problema
• razumijevanje poslovnih procesa i njihove informatičke podrške
• spremnost na rad na terenu

Mjesto rada: Zagreb, Sesvete

Veselimo se Vašoj prijavi!

Prilikom zapošljavanja očekujemo od kandidata da dostavi:
• e – radnu knjižicu
• preslik radne knjižice
• preslik osobne iskaznice
• preslik diplome ili svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi
• potvrda nadležnog suda da se protiv fizičke osobe ne vodi kazneni postupak (potvrda o nekažnjavanju)
Ponude poslati isključivo putem linka:

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 26.10.2014. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno