HTML / PHP developer (m/f)

Mjesto rada:
Split, Osijek, Zagreb
Rok prijave:
22.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
WEB BITE MEDIA d.o.o., sa svojim uredima u Minhenu, Zagrebu, Splitu i Osijeku u potrazi je za novim PHP/HTML programerom/programerkom, koji će nam se pridružiti i uživati u razvoju i održavanju web aplikacija u našem ugodnom timu.

HTML/PHP DEVELOPER (m/f)
[Split, Osijek, Zagreb]

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• Završen studij informatike ili slične kvalifikacije je prednost
• Iskustvo u radu sa PHP-om i Apache + MySQL platformom
• Poželjno poznavanje PHP razvojnih framework-a,
• Poznavanje: HTML, CSS, jQuery, JavaScript, Ajax, MySQL
• Odlično poznavanje engleskog jezika, poznavanje njemačkog jezika je plus
• Odlikuje Vas afinitet prema internetu i tehnologijama, preciznost u radu, inovativnost
• Želja i interes za stalnim stručnim i osobnim usavršavanjem upotpuniti će Vaš profil

Nudimo:
• Odlične uvjete rada
• Ugodan i kolegijalan tim
• Zanimljive projekte
• Odlična primanja
• Radit gdje ti se sviđa: Zagreb, Split ili Osijek

Neka navedeni uvjeti ne budu prepreka da nam se javiš. Ukoliko u sebi prepoznaješ potencijal koji bi i nas mogao zaintigrirati obradovat ćemo se tvojoj prijavi.

Molimo navesti najraniji mogući početak radnog odnosa, kao i očekivanu zaradu.

Molimo da prijavu sa životopisom i projektima (bili studentski ili profesionalni) pošaljete na [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno