HR Generalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Naš klijent je tvrtka s dugogodišnjim iskustvom u pružanju usluga facility managementa. U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo angažiranu i kompetentnu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis radnih zadataka:
- Samostalno provođenje procesa selekcije zaposlenika te vođenje evidencije o istima
- Definiranje opisa radnih mjesta i sustava kompetencija
- Svakodnevna komunikacija s menedžmentom tvrtke
- Davanje prijedloga i unapređenja procesa u segmentu upravljanja ljudskim resursima
- Sudjelovanje u identifikaciji edukacijskih potreba te organizacija i provođenje internih i eksternih školovanja
- Uvođenje novih procesa iz domene rada
- Kontinuirani rad na povećanju vlastitih stručnih znanja i vještina.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- VSS ekonomskog ili društvenog usmjerenja
- Minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Napredno korištenje engleskog jezika
- Napredno poznavanje MS Office paketa
- Dobro poznavanje radno – pravne regulative
- Izvrsne komunikacijske i interpersonalne vještine
- Napredna stručna znanja iz područja upravljanja ljudskim resursima
- Orijentiranost na kupce
- Ekstrovertirana i proaktivna osoba spremna na stalno usavršavanje
- Osoba spremna na povremena poslovna putovanja (naročito u ljetnoj sezoni)
- Vozačka dozvola B kategorije.

Ponuda našeg klijenta:
- Dinamično radno okruženje
- Mogućnost utjecaja na organizacijske procese.

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam pošaljete Vaš životopis i zamolbu na hrvatskom jeziku na e-mail ili putem on-line obrasca najkasnije do 30.12.2015.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine